Akcesoria erotyczne - czy pary decydują o nich wspólnie?

Akcesoria erotyczne

Akcesoria erotyczne - czy pary decydują o nich wspólnie?

ARTYKUŁ REKLAMOWY


Popularność akcesoriów dla dorosłych wzrosła w ciągu ostatniej dekady. Tabu otaczające wibratory, żele i inne gadżety mające na celu zwiększenie wzajemnej przyjemności zostaje rozwiązane. Zwiększenie fizycznej przyjemności niewątpliwie zwiększa bliskość pary. Ale w jaki sposób korzystanie z akcesoriów erotycznych wpływa na satysfakcję, jaką obaj partnerzy czerpią z ogólnego związku?

Korzystanie z akcesoriów - wspólna decyzja

W amerykańskim badaniu przeprowadzonym przez naukowca dr Michael Reece zbadano częstość używania wibratorów wśród heteroseksualnych par w Stanach Zjednoczonych. Mężczyźni, którzy używali zabawek erotycznych ze swoimi partnerkami, zgłosili niższy poziom zadowolenia seksualnego niż mężczyźni, którzy nigdy nie wprowadzali ich do współżycia. Większość z nich twierdziła, że robi to w celu zwiększenia przyjemności partnera w przeciwieństwie do własnego. Nie powinno być tak, że człowiek, który używa wibratora z partnerem, musi czuć się gorszy lub niezadowolony. Z innych badań wynika, że pary, w których obydwie strony są przekonane o korzystaniu z akcesoriów, poziom zadowolenia ze współżycia był znacznie wyższy. Aby przekonać się, czy obie strony są nastawione i gotowe na tego typu urozmaicenia, warto zacząć od bardziej powściągliwych środków jak żele Durex.

para - pocałunek

Dlaczego pary korzystają z prezerwatyw?

Większość ludzi wie, że mając wielu partnerów seksualnych, powinno się używać zabezpieczeń, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się chorób przenoszonych drogą płciową. Związki monogamiczne mogą rzadziej korzystać z prezerwatyw, ponieważ mają tylko relację z jedną osobą, ale ta praktyka pokazuje problemy, które mogłyby zagrozić zdrowiu pary. Pierwsze i najbardziej oczywiste powody, dla których pary powinny praktykować bezpieczny seks, są proste - prezerwatywy zapobiegają ciąży. Pary, które chcą mieć potomstwo, oczywiście powinny zrezygnować z antykoncepcji. W końcu, prezerwatywy są jedną z najskuteczniejszych niefarmakologicznych form zapobiegania ciąży. Dlaczego monogamiczne pary powinny kupować prezerwatywy? Nowe pary, nawet jeśli zdecydowały się na monogamię, powinny zawsze mieć przy sobie potencjalną ochronę. Często choroby przenoszone drogą płciową nie przejawiają żadnych objawów, co oznacza, że nowe związki mogą być zagrożone chorobą, jeśli nie zostaną podjęte odpowiednie środki ostrożności.

Prezerwatywy mogą również wzmacniać doświadczenia seksualne. Wiele osób sądzie, że przeszkadzają w sypialni, ale dzięki nowoczesnym rozwiązaniom są one niemal niezauważalne. Rynek zabezpieczeń jest coraz różnorodniejszy, co pozwala kochankom na dobieranie ich do wspólnych preferencji. Przodują w tym prezerwatywy Durex, których spory wybór znajdziesz pod adresem https://kontigo.com.pl/marki/durex.html.